-

تردمیل استرانگ Es 800 C در کشور چین تولید می شود که دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است. مانیتور این تردمیل استرانگ نمایشگر زمان، سرعت، مسافت، ضربان قلب، کالری سوزانده شده و درجه شیب است. این تردمیل دارای فن خنک کننده جهت مطبوع کردن هوای اطراف کاربر حین تمرین، سنسور ضربان قلب روی دسته ها، ضربه گیر SDS برای محافظت از زانو ها و کمر، همچنین نگهدارنده بطری آب است که نوشیدن آب را در زمان تمرین یادآوری خواهد کرد. همچنین قابلیت پخش موزیک از طریق اتصال به کابل AUX را دارد.

تردمیل استرانگ Es 800 C از 5 برنامه پیش فرض هریک دارای ده مرحله و یک برنامه دستی برخوردار است. قدرت موتور این تردمیل 3 اسب بخار است که تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل می کند. نهایت سرعت این تردمیل تا 22 کیلومتر است و مجهز به گیره ایمنی است. شیب این دستگاه به صورت برقی تا 20 درجه قابل تنظیم است و از طریق آن می توان شدت تمرینات را افزایش داد. تسمه این تردمیل خانگی 145.5*51 سانتی متر بوده و فضای دویدن یا راه رفتن را مشخص می کند. وزن دستگاه 101 کیلوگرم است که در زیر آن چرخ تعبیه شده و جا به جایی را آسان نموده است.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : دوشنبه 21 خرداد 1397 | 15:10 | نویسنده : هایپرجیم |

تردمیل استرانگ Es 8600 در کشور چین تولید می شود که دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است. قدرت موتور این تردمیل 3 اسب بخار است که می تواند تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کند. حداکثر سرعت این تردمیل 22 کیلومتر است و مجهز به گیره ایمنی است. شیب برقی این تردمیل خانگی تا 20 درجه تنظیم می شود و از طریق آن می توان شدت تمرینات را افزایش داد. وزن دستگاه 101 کیلوگرم است که در زیر آن چرخ تعبیه شده و جا به جایی را آسان نموده است.

تردمیل استرانگ Es 8600 دارای 5 برنامه از پیش تعریف شده در 10 مرحله، 1 برنامه دستی است که با استفاده از آن ها می توان تمرینات متنوعی را به صورت اصولی انجام داد. از قابلیت های این تردمیل استرانگ می توان به پخش موسیقی از طریق اتصال به کابل AUX و پخش MP3 از طریق اتصال به پورت USB و اسپیکر، فن خنک کننده جهت مطبوع کردن هوای اطراف کاربر حین تمرین، ضربه گیر Anti Shock برای کاهش انتقال صدا، ضربه گیر SDS جهت محافظت از زانو ها و کمر، سنسور ضربان قلب بر روی دسته ها، کلید تنظیم شیب و سرعت روی دسته ها اشاره نمود. مانیتور این تردمیل نمایشگر کالری سوزانده شده، ضربان قلب، مسافت، شیب، زمان و سرعت است. ابعاد تسمه تردمیل 145.5*50 سانتی متر می باشد و محلی را که می توان روی آن دوید یا راه رفت نشان می دهد.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : دوشنبه 21 خرداد 1397 | 15:08 | نویسنده : هایپرجیم |

تردمیل استرانگ Es 4500 I از نمونه های پر طرفدار تردمیل خانگی می باشد که قدرت موتور آن معادل 2 اسب بخار است که تا وزن 120 کیلوگرم را تحمل می کند. ابعاد تسمه این تردمیل یعنی در واقع مکان دویدن یا راه رفتن بر روی آن 45*130 سانتی متر است. حداکثر سرعت دویدن بر روی این تردمیل تا 16 کیلومتر در است و مجهز به گیره ایمنی است. شیب این تردمیل تا 15 درجه به صورت برقی تنظیم می شود و از طریق آن می توان شدت تمرینات را افزایش داد.

تردمیل استرانگ Es 4500 I دارای 9 برنامه پیش فرض و یک برنامه دستی و برنامه Body Fat است که با استفاده از آن کاربر می تواند تمرینات متنوعی را انجام دهد. مانیتور این تردمیل استرانگ زمان، سرعت، ارتفاع، مسافت، ضربان قلب و مصرف انرژی را نمایش می دهد. این محصول چینی است که دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش است. وجود ضربه گیر SDS از آسیب رسیدن به مفاصل هنگام دویدن بر روی دستگاه جلوگیری می کند. سنسور ضربان قلب بر روی دسته های این تردمیل، امکان پخش موزیک از طریق اتصال به AUX و اسپیکر از امکانات دیگر این تردمیل است. علاوه بر این دستگاه قابلیت تاشوندگی دارد. این تردمیل وزنی در حدود 78 کیلوگرم دارد و با چرخ هایی که در زیر آن تعبیه شده به راحتی می توان دستگاه را حرکت داده و به مکان دیگری منتقل کرد.

:: موضوعات مرتبط :
تاريخ : دوشنبه 21 خرداد 1397 | 15:06 | نویسنده : هایپرجیم |